Doğum Haritası Nasıl Yorumlanır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve başka gök cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir gök bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların evetşamlarına veçhe veren bir meyanç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çdüzenışmalarında, çeşitli gök cisimlerinin insanların kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar ekseriya Burç Yorumları adı şeşnda binalır.

  • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt bölgeleri kadar zatî detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında düz adımları atmaları yürekin tavsiyelerde bulunur ve ezgi gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini oyun eden ayin burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak konum düzenır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları oyun eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl zarfında ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan halka şeklinde bir gök haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanların hayatlarına veçhe veren bir disiplindir. Bugün de insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine yüce ilişik göstermektedirler. Bununla birlikte astrolojinin uygulanması ve tasarrufı konusunda mukannen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriya tevellüt haritası yorumlamak, kişilik analizi edinmek, aşk ve münasebet astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, keyif astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin dirimındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli sükselı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en çizgi görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt evveliyatına, saatine ve alegori için hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin banko bir gelecek tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar sükselı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için daha bir araba vukuf sahibi tutulmak istiyorsanız, birsonsuz terimle mukabillaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin yürekin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi yürekin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt evveliyatına için belirlenir ve birsonsuz kişiye için kişilik ve gelecekteki vakalar için vukuf verebilir.

  2. Aslan Burcu: Umumiyetle 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlar yürekin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Veladet haritasında Ay’ın başüstüneğu burçtur. Ay ıtır, bir kişinin duygusal yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kadar evetşfakat şekline nişanlık paha.

Burç yorumlaması için çok bir araba vukuf sahibi tutulmak yürekin, astroloji terminolojisine aşina tutulmak önemlidir.

Fehva Fehvaı
Veladet haritası Bir kişinin tevellüt çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet çabucak yükselen burçtur. Kişinin kendini deyiş etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için vukuf verir.
Natal harita Veladet anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin dirimındaki vakalar ve kişilik özellikleri ile ait ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde eylem ederken bir başka gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin dirimındaki etkilere nişanlık edebilir.
Retrolar Bir gezegenin veçheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değteamülimlere nişanlık edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak biraz çaba gerektirse de, düz bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, gelecek tahmini ve daha dayanıklı çok konu için vukuf ita konusunda olabildiğince değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://karstarihi.name.tr/ https://kriptopara.name.tr/ https://tonerdolum.name.tr/ https://hamburgerci.name.tr/ https://duduklutencere.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın al