Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye adamış, dünya üzerinde belirli alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıkan bir Fen âdemı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak tenha başına öne çıkan en cesim miktarda ilaç mideerik patentinin pay sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu cesim adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çalışmak istediği alanı büyütmek isteyen Alkoçlar, tutarlığı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge adlı izlenceın genel reis beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanoğlunun vukuf dağarcığının yanı sıra farklı etkenleri birleştirerek artırma çalışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir sentetik zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Sırf Ar-Ge projesiyle yaşamak istemeyen mebdearı fehvaında ülkesini sabah akşam söz gelişi eden Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat mebdevuruları ile de meşhurdur. 143 adet mebdevurulmuş ve 280’den bir araba beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin yanı sıra ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedi gelişen olaylarda hızlı sonuç alınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay yine bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Meydanında imdi temel bir kompetan olmasıyla alay malay kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda cesim bir öneme sahip olan Alkoçlar, Cihan çapında makam edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kere güruhlen flavonol glikozit esaslı yetişmek üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Besin, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 adet de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise yaratma ortada en çok berat mebdevurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen âdemı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çalışmalarla beşeriyet tarihine faydasını hiç yarım etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı strüktürsı yardımıyla kırnak kârlere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü hatimelar elde etse üstelik katiyen çalışmalarından vazgeçmemiş sabah akşam olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez alay malay yetişmek üzere sağaltım yuğrunda geliştirdiği üstelikşkeleri keşfederek beşeriyet tarihine cesim bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sert bilinmese de temelı değerli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek bildirmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan eforlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Sırf bilindik şeylerin üzerinde çalışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çalışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çalışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte de muvaffakiyetlı olmuştur. Tek kötü (cenah etki) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonra ise 25’e benzeyen ülkede ruhsatnameı münfailtır. Birlik çalışmalarına tam odak çalışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar salt Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de biryoğun şirketin iştirak ve kurucu kadrosunda makam almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden sorumlu reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu reis beyıdır.
Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başkan Yaversıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma adlı bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca üstelikşkenin yanı sıra insanoğluna yarayacak kârler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta cenahıkların geçmesi midein belirli bir zamanı beklesek üstelik kimiları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de mideerisinden amelî bir halde sağaltım edebilmek midein bu kullanılıyor. Hassaten tensel kârlev bozukluğunu da sağaltım etmek midein kullanılmaktadır. Sırf bununla kalmamış öfkee karşı mukavim ve eforlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat mebdevurularının 2000 adetine benzeyenın pay sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı kârleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çalışsalar da Alkoçlar her zaman kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun süreli kapanmalara ve içtimai yaşamdan ırak zaruri ev istirahatlarine verilen artan dünya toplumlarında biryoğun alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir gayret kazanmış durumda.

Konuyla ait görüşünü beyan eden Spektral Holding Idare Müesses Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu çağ ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi ait sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına strüktürlabilecek en muhik katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine cesim miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna mümasil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da cesim gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu tutarlığıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde makam alan vesair bilgi adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok cesim bir miktarda farmasötik üstelikhandan patentinin pay sahibi olması ve mebdevurusunu ilk yaratıcı can olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı methalimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın taban amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana alanında çalışmalarını sabah akşam rahatleterek sabah akşam faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biryoğun posta Türkiye Senenin Fen âdemı ödülüne layık görülmüştür. Sırf ülkemizde değil el dışında yani küresel anlamda da biryoğun ödülleri alarak bulduğu farklı çareların karşılığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile alay malay kırnak kârlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çalışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz midein yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı kâre yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar biryoğun farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken mümasil faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye mebdeladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çalışmaları bulunan Spektral Plasman Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak şayan yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik alanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda makam alan bir altın sahası ile alay malay mebdelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki hediye değkârikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun mıhlı şayan yahut miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a bağımlı maden ruhsatları ile katkısızlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni zir strüktürsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ait de vukuf veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni behre modülü(staking) projemize daimaî güvence olarak kârtiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro değerinde bir yöntem güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.akarsu ve 18.06.2020 neşriyat zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası yetişmek üzere iki endüstriyel hammadde maden sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan makaslamaklı açıklamada mütalaalerine makam maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye cesim ilhak şayan mizan potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ses yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise doğal gereç strüktürsındaki gayrimeskûnluklar yardımıyla yüce derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüce oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik yer planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının tutarlı vadede CRIRSCO kriterlerine isabetli rezerv belirleme raporları düzenlenerek çecik yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada makam alan detaylara gereğince hatta, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://karstarihi.name.tr/ https://kriptopara.name.tr/ https://tonerdolum.name.tr/ https://hamburgerci.name.tr/ https://duduklutencere.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın alma